Newsletter
Kolanowska – makijaż, stylizacja i wizaż z dojazdem do klienta. Poznań, Jarocin i okolice. Zapraszam! Kolanowska – makijaż, stylizacja i wizaż z dojazdem do klienta. Poznań, Jarocin i okolice. Zapraszam!
PL EN
27/04/2020  ■ Włosy  ■  brak komentarzy

Od dziś zaczynamy nasze pierwsze w historii wyzwanie włosowe, dzięki któremu zadbasz o swoją czuprynę profesjonalnie, ale domowymi sposobami 😉 Dzięki temu, że przez najbliższy tydzień codziennie będziemy przybliżać Ci teorię oraz domowe sposoby na pielęgnację Twoje włosy staną się zdrowe i lśniące. Sprawdź rozkład jazdy poniżej i działaj razem z nami już dziś wieczorem!

Plan na #ogarnijswojewlosy:

?Poniedziałek ➡️ określamy rodzaj włosów

?Wtorek ➡️ uczymy się jak poprawnie myć i nakładać wszelkie specyfiki

?Środa  ➡️ stopujemy wypadanie włosów wcierkami

?Czwartek ➡️ robimy peeling skóry głowy

?Piątek ➡️ odżywiamy włosy, czyli olejowanie i z czym to się je?

?Sobota ➡️ odpowiadamy na Wasze pytania i wątpliwości podczas live’a

?Niedziela ➡️ odpoczywamy, bo święto 😉

Posty w naszych social mediach (klik: Facebook i Instagram) i na blogu będą się pojawiały codziennie o godzinie 19:00, live w sobotę będzie prowadzony na FB i IG. Jeśli masz jakiekolwiek pytania to śmiało pisz wszelkimi kanałami – jeśli damy radę odpiszemy od razu, jeśli nie to Magda odpowie na nie na live’ie. Wyzwanie skonstruowałyśmy tak, by dołączyć mógł każdy, niezależnie od tego czy masz problemy z wypadaniem, przetłuszczaniem się włosów czy po prostu chcesz zadbać o ich kondycję. Mamy więc nadzieję, że będziesz działać z nami!

Do zobaczenia wieczorem

:*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *