PL EN

O nas

_MG_5828xWitaj,

Jeśli trafiłeś tu przypadkiem zostań na chwilę, zapoznaj się z moim portfolio – może coś Cię zainteresuje. Jeśli chciałeś tutaj trafić i wiesz czego ode mnie potrzebujesz, przejdźmy od razu do kontaktu – wyślij do mnie maila lub zadzwoń, porozmawiajmy osobiście.

Dla osób, które mnie nie znają i nie wiedzą kim jest Izabela Kolanowska: jestem wizażystą i stylistą. Swoją wiedzę z zakresu wizażu i stylizacji zdobyłam w Szkole Makijażu Profesjonalnego, Wizażu i Stylizacji Anity Folaron w Poznaniu, którą ukończyłam w roku 2009. Od tamtej pory cały czas rozwijam swoje umiejętności, by z każdym dniem być coraz lepsza i móc oferować Ci usługi na coraz wyższym poziomie. Doświadczenie zdobywam właściwie od kiedy pamiętam. Zawsze malowałam koleżanki na wszelkie imprezy, rodzinę na specjalne okazje. Odkąd ukończyłam szkołę makijażu pracuję przy sesjach zdjęciowych, na planach realizacji filmowych lub świadcząc usługi z zakresu makijażu profesjonalnego i stylizacji dla osób prywatnych. Część z moich projektów możesz zobaczyć w zakładce Portfolio.

Moja oferta obejmuje nie tylko makijaż ślubny, wieczorowy, dzienny czy biznesowy, ale także prywatne lekcje makijażu oraz doradztwo w zakresie stylizacji i wizażu. Pracuję na sprawdzonych, profesjonalnych kosmetykach najwyższej jakości, wszystkie swoje usługi oferuję z dojazdem do klienta. Na co dzień pracuję głównie w Poznaniu, ale dojechać mogę praktycznie wszędzie. Świadczę usługi zarówno dla osób prywatnych, dla których wykonuję profesjonalne makijaże na każdą okazję, doskonale podkreślające urodę i maskujące niedoskonałości, jak i dla firm potrzebujących kompleksowej obsługi  z zakresu wizażu i stylizacji przy produkcjach filmowych lub sesjach zdjęciowych.

Jeśli chcesz oddać się w moje ręce przed ślubem, studniówką, randką, ważnym spotkaniem lub potrzebujesz pomocy przy realizacji komercyjnego projektu – skontaktuj się ze mną przez formularz kontaktowy lub po prostu zadzwoń. Moje dane znajdziesz w zakładce Kontakt.  Jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy, chętnie więc nawiążę kontakty także z modelkami, fotografami oraz osobami zajmującymi się produkcją filmową. Jeżeli w jakikolwiek sposób zainteresowało Cię to, co robię po prostu skontaktuj się ze mną, obserwuj na Facebooku, Instagramie czy Pintereście, przeglądaj bloga. Zapraszam!

Izabela Kolanowska